• W OBIEKCIE OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA TYTONIU!
 • Gość ma obowiązek meldunku i opłaty za pobyt w dniu przyjazdu. Gość jest zobowiązany do okazania dowodu stwierdzającego tożsamość.
 • W przypadku firm, które chcą uiścić koszt pobytu swojego pracownika drogą przelewu po jego pobycie, zobowiązane są do przesłania faksem lub mailem (w formie skanu) zamówienia rezerwacji z pieczątką firmową oraz dokumentów założycielskich firmy: NIP, Regon oraz EDG/KRS.
 • Doba hotelowa w AKIRA Bed & Breakfast jest liczona od godziny 14:00 w dniu przyjazdu do godziny 12:00 dnia następnego.
 • Śniadanie jest wliczone w cenę noclegu i jest serwowane między 7:00-10:30 (poniedziałek-sobota) oraz 7:00-11:00 (niedziela).
 • W celu dokonania rezerwacji przez stronę www.hotelakira.pl wymagane jest uiszczenie całej kwoty należnej za dany nocleg. Dokonana transakcja płatnicza jest jednocześnie potwierdzeniem dokonania rezerwacji. W przypadku rezerwacji dokonanej w inny sposób, potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki.
 • Rezygnacja z zarezerwowanego noclegu nie będzie wiązać się z żadnymi konsekwencjami finansowymi pod warunkiem, że zainteresowany powiadomi o tym recepcję drogą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) najpóźniej 48 godzin przed planowym rozpoczęciem pobytu, czyli przed godziną 14:00 na dwa dni przed przyjazdem. W przypadku gdy zostało złożone zamówienie przez firmę razem z prośbą o wystawienie faktury przelewowej płatnej po pobycie, rezygnacja z rezerwacji w terminie późniejszym niż 48 godzin jest równoznaczna z pokryciem całego kosztu zarezerwowanego pobytu. Zamówienie na podstawie faktury przelewowej jest tożsame z wpłaconą zaliczką, stosowaną w przypadku osób fizycznych.
 • Rezygnacja z rezerwacji później niż 48 godzin przed planowanym pobytem wiązać się będzie automatycznie z utratą całej wcześniej wpłaconej za pobyt kwoty.
 • W przypadku rezerwacji grupowych (czterech lub więcej pokoi) anulacja musi być dokonana najpóźniej 7 dni przed planowym rozpoczęciem pobytu. W przypadku późniejszej anulacji, wpłacona wcześniej zaliczka lub opłata za cały pobyt nie będzie zwrócona klientowi.
 • Zwrot pieniędzy w przypadku rezygnacji z dokonanej rezerwacji (pod warunkiem spełnienia wyżej wymienionych zasad anulacji) zostanie zwrócony bezpośrednio na konto klienta.
 • Rezerwacje dokonane przez obywateli Wspólnoty Niepodległych Państw są traktowane jako bezzwrotne. Anulacja w takim przypadku nie jest możliwa.
 • Osoby dokonujące rezerwacji telefonicznie lub drogą mailową na siedem lub więcej dni do przodu, powinny wpłacić zaliczkę na konto Akira Bed & Breakfast. W przypadku rezerwacji grupowych na odległe terminy zaliczka powinna wpłynąć najpóźniej miesiąc przed planowanym rozpoczęciem pobytu. Dane konta Akira Bed & Breakfast to: Akira Jacek Krawczyk pl. Strzelecki 28, 50-224 Wrocław Multi Bank, nr konta: 65 1140 2017 0000 4402 0297 6603 (w tytule przelewu prosimy o podanie nazwiska i daty przyjazdu)
 • Promocje wprowadzone przez AKIRA Bed & Breakfast na wyszczególnione dni dotyczą jedynie rezerwacji dokonanych po ich wprowadzeniu. Dlatego ceny zarezerwowanych wcześniej pokoi nie zmieniają się wskutek wprowadzonych promocji.
 • AKIRA Bed & Breakfast nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo przedmiotów mających wartość naukową/artystyczną/użyteczną, jeżeli nie zostaną one oddane do depozytu w recepcji. Akira Bed & Breakfast nie ponosi również odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do gościa.
 • Gość hotelowy nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę. Pokój jest wynajmowany konkretnym osobom. Osoby niezameldowane mogą przebywać w pokojach tylko do godziny 22:00.
 • Goście mają prawo do składania reklamacji w przypadku zauważenia uchybień w jakości świadczonych usług. Wszelkie reklamacje przyjmuje recepcja.